Через декілька хвилин я зрозуміла, що не взяти парасолю через те, що вона важка було досить серйозною помилкою, бо розпочався дощ. Але, знаєте, я не пошкодувала, що змокла. Дощ ніби повернув мене до сьогоднішнього життя. Усі погані думки просто моментально вивітрились з моєї голови і я зрозуміла, що я живу так, як хочеться мені, а не комусь.
Я зловила кайф від цієї прогулянки. Я і обдумала все, і насолодилась осіннім дощем...
Насправді, я не дуже люблю осінь. Усе навколо в таких теплих кольорах, але погода зовсім не тепла. Осінь,для мене, - це час роздумів.А роздуми - це найважче. Рівносильно до спогадів. Восени я усвідомлюю всі свої вчинки: і хороші, і погані. Планую свою зиму,весну, літо. Розподіляю свій час так, щоб встигнути усе заплановане.
Ввечері сідаю за ноутбук і переглядаю літні фото, слухаю
музику, яку слухала влітку, пригадую найкрутіші моменти літа... Так стає тепліше... і на душі, і фізично.
З часом все розумію. Осінь - час все зрозуміти.
Розумій, поки є час.


Немає коментарів:
Дописати коментар