субота, 19 жовтня 2013 р.

Ви маєте мрію? Хоча навіщо я це питаю... кожен має мрію. І я маю мрію. Навіть не одну. Я зараз сиджу і слухаю пісні своїх улюблених виконавців і насолоджуюсь даними годинами.

Вперше за досить довгий час я з впевненістю можу сказати, що вихідні мені подобаються. Зазвичай, я не люблю п'ятниці, бо після неї наступають 2, довгі, нудні вихідні. Але сьогодні все зовсім по-іншому.

Отже, сиджу я в своїй теплій кімнаті, слухаю музику, п'ю гарячий чай з лимоном, поруч лежить моя кицька і муркоче на всю кімнату... Все віддала б за більшу кількість схожих моментів. Сиджу і мрію. Згадала весь свій список з  кількістю пунктів і раптом з'явилась ще одна мрія : щоб усе це збулось!

Я просто безмежно хочу підкорити якусь вершину. Будь-то Говерла чи Еверест, хмарочос чи якась вежа. Я видряпаюсь туди і... заспіваю на все горло пісню Imagine Dragons - On  Top of the World. Від того часу, коли я вперше її почула вона додає мені впевненості в своїх силах.

Я люблю моменти, коли в моїх думках народжується нова мета. Я переживаю неймовірні відчуття. Уявіть, якою є сила думки, якщо завдяки якомусь малесенькому плану я уже літаю на 7 небі від щастя.

Мрії...вони роблять нас людьми. Якщо людина не мріє - вона не знає для чого живе. Тоді вона не живе, а існує.

Мрійте, любіть і живіть.
дякую за витрачений Вами час на прочитання цього посту:з

Немає коментарів:

Дописати коментар