Вперше за досить довгий час я з впевненістю можу сказати, що вихідні мені подобаються. Зазвичай, я не люблю п'ятниці, бо після неї наступають 2, довгі, нудні вихідні. Але сьогодні все зовсім по-іншому.
Отже, сиджу я в своїй теплій кімнаті, слухаю музику, п'ю гарячий чай з лимоном, поруч лежить моя кицька і муркоче на всю кімнату... Все віддала б за більшу кількість схожих моментів. Сиджу і мрію. Згадала весь свій список з ∞ кількістю пунктів і раптом з'явилась ще одна мрія : щоб усе це збулось!
Я люблю моменти, коли в моїх думках народжується нова мета. Я переживаю неймовірні відчуття. Уявіть, якою є сила думки, якщо завдяки якомусь малесенькому плану я уже літаю на 7 небі від щастя.
Мрії...вони роблять нас людьми. Якщо людина не мріє - вона не знає для чого живе. Тоді вона не живе, а існує.
Мрійте, любіть і живіть.
дякую за витрачений Вами час на прочитання цього посту:з


Немає коментарів:
Дописати коментар