середа, 31 грудня 2014 р.

#2014

Варто визнати, що 2014 став роком змін для всіх і я не виняток.
Як би банально не звучало, але... час підсумувати що і як було цього року.

Розпочиналось все не так і погано. По правді, я вже майже була впевнена, що принцип "як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш" працює.
Мабуть, саме літо стало тією порою, що мене змінила. В цей час відбулись зустрічі з людьми, які досі є в моєму житті (і я дуже вдячна їм). В цей же час я почала помічати зміни в своїх смаках, своїй поведінці, ставленні до людей. Якщо до когось я ставала ближче, то від іншого відразу віддалялась. І це стало закономірністю, яку було дуже важко виправити. Потрібно було навчитись розділяти свій час, визначати пріоритети, відмежовувати себе від чогось, що мені не подобалось, писати списки справ, щоб встигати робити все і зі всіма потрібними людьми. Виходило важко, але це ввійшло в звичку і зараз, в цьому плані, насправді, все добре:)
Головний висновок, який я отримала після цього літа: навчись триматися того, що любиш і цінуєш. Тоді життя одразу стане кращим.
Восени почалось те, що багато хто вважає пеклом. Це важко, це потребує нереальних зусиль, терпіння і, головне(!), бажання. Поставлено ціль, до якої НЕОБХІДНО дійти. І я вже на пів шляху до неї. Успіху мені:) Можливо, я досі рухаюсь далі тільки через те, що поруч потрібні люди, для яких, за будь-яких обставин, треба знаходити час.
Що стало головним висновком осені? Те, що в круговерті важливих (і не дуже) справ треба знаходити час для близьких, бо може прийти час, коли просто не буде тих, для кого можна буде знайти цей час.
Листопад і грудень принесли мені купу нових сподівань, знайомств, розчарувань, втоми, бажання вдосконалюватись, нові книжки, теплий чай і неймовірну музику. Чекала підтримки. Її було важко побачити, але, все таки, мені її давали.
Варто сказати, що цей період чомусь був найбільш плідним на дії.
А от висновків знайшлось аж 11! 

1) як Новий рік зустрінеш, так його ніколи не проведеш;
2) не допомагай нікому, бо на тебе все одно заб'ють;
3) роби все вчасно;
4) не намагайся розуміти когось, бо ніхто не намагається розуміти тебе;
5) зміни бувають двох видів - важкі для сприйняття і корисні;
6)
ті, з ким знайомий з дитинства, часто є десь дуже далеко, хоча живуть в сусідньому будинку;
7)
завжди є хтось кращий, ніж ти;

8) завжди є хтось, хто хоче використати/використовує  тебе;
9)
завжди є хтось третій;
10)
став коми, читай книжки, спи 8 годин, люби себе;
11
) ...Якщо достатньо довго йти своїм містом - не обов'язково навіть на південний схід, можна йти в будь-якому напрямку, треба просто довго й невідривно дивитися в небо поверх дахів, дерев і навіть хмар - рано чи пізно ваші Гори неодмінно вам покажуться.(с) Карпа.


Якщо зібрати це все до купи, то вийде щось таке: життя повне різних подій. Одні з них хороші, інші залишають погані спогади, але ніщо не повинно зупиняти тебе на шляху до чогось омріяного.

Отож, ставлю собі нові цілі,  а Вам бажаю неймовірно зустріти Новий 2015 рік, почати щось нове, завершити щось старе, мати купу приємних спогадів, частіше усміхатись, вірити в свої сили і, ГОЛОВНЕ, любити.

Дякую, 2014.
Привіт, 2015.

31.12.14р. 1:20am

1 коментар:

  1. Особливо мені сподобався пункт 10. Все це важко зробити, але як би на то знайти час! (:

    ВідповістиВидалити