- Спочатку всі йдуть за тобою. А потім, коли розуміють, що твій шлях дуже довгий, - розчиняються. Розчиняються у часі або у просторі.
- Жити згадками про щось - по-дурному; чекати чогось і не робити нічого - тупо; змінюватись тільки тоді, коли вже пізно - найтупіше з усього тупого.
- Книжки, музика,блокноти, ручки, олівці, чай, кава і солодощі - найкращі винаходи людства.
- Я сумую за тобою, хоча ти навіть не здогадуєшся про це. Ми бачимось кожного дня по 7 годин, але мені тебе все одно мало.
- Перш ніж сваритись з кимось треба добре обдумати чи не знадобиться тобі підтримка тієї людини, з якою плануєш сварку, бо через деякий час ти можеш про це сильно пожалкувати.
- Поставила всюди мотивуючі картинки. Ніби це допоможе такій лінивій людині як я щось зробити.
- Стомилася від навчання, пустих розмов і обіцянок, фальшивих слів і поглядів. Хочу чогось нового і якомога скоріше.
- Мати безліч думок і не могти їх впорядкувати - жахливо.
- "Ні" - означає відмову. Іншого значення не існує.
- Мені не треба повторювати двічі. Я піду тоді, коли ти мене відпустиш.
- Ти тримаєш мене, хоча сам цього не помічаєш.
- Ти мій, хоча не знаєш про це.
- Я відчую тебе, якщо ти будеш десь поряд.
четвер, 7 листопада 2013 р.
нотатки на ходу
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар