вівторок, 31 грудня 2013 р.

Новий рік, дива і щастя.

Останній день 2013 року. Що від нього чекати? Можливо, радості, зустрічей із старими друзями чи знайомими, тепла, ніжності любові. А можливо, холоду, самотності, суму...
Кожен чекає чогось особливого. Кожен чекає на диво. Адже цілий рік ми не віримо в нього, а коли все вже зовсім погано ми хочемо, щоб хоча б на Новий рік збулось наше бажання.
У новорічну ніч кожен згадає усе, що з ним трапилось цього року. Звісно, рік був складним, але дійсно є що згадати. У новорічну ніч кожен загадає те, чого так не вистачає йому для повного щастя. У когось це гроші, у когось здоров'я, у когось друзі або кохання.
Я, мабуть, не буду загадувати усього цього. Я загадаю лишень, щоб усі мрії моїх близьких збувались і щоб я була щасливою і нехай уже доля вибирає з ким і як мені бути щасливою.
Я покладаюсь на долю. Вірю в неї, бо не раз переконувалась, що вона зводить мене лише з потрібними людьми. Тож і зараз, я сподіваюсь на її підтримку і розуміння.
На останок, я хочу побажати, кожному хто це читає, у Новому, 2014, році бути щасливим. Якщо людина щаслива - значить у неї все є: і здоров'я, і друзі, і кохання. Тож щастя, мабуть, найголовніша цінність у нашому житті. Хочу побажати, щоб кожна Ваша мрія збулась. Хочу, щоб протягом року Вас не спіткали невдачі, а ваші плани і мрії швидко реалізовувались.
З Наступаючим усіх! Нехай це рік принесе щастя.

Немає коментарів:

Дописати коментар