вівторок, 10 червня 2014 р.

треба

Мені треба, щоб я могла ділити з кимось сидіння в маршрутці і навушники. Щоб я мала з ким бігати під дощем і співати, навіть, якщо немає голосу.

Мені треба, щоб мене виганяли спати. Щоб кричали на мене, коли я взимку без шапки, а восени - без парасольки. Треба, щоб хтось турбувався чи я їла і чи тепло одягнена, бо можу захворіти... І, клянусь, якби в мене була така людина, я б кожного дня робила щось на зразок пропущеного обіду, бо коли тебе сварять через таке - це божественно.

Мені треба, щоб мені телефонували, якщо втраплять в халепу, а потім дякували смачнющою кавою-латте і круасаном з вишневим джемом.

Мені треба, щоб мене могли і хотіли слухати. Я говорю не так часто і не так багато, але тоді, коли говорю - хочу уваги. Хочу, щоб мене розуміли, допомагали і підтримували.

Мені треба, щоб можна було сісти і помовчати. І це було б цікаво, приємно. Щоб все було зрозуміло без зайвих слів, емоцій...просто мовчанка і все зрозуміло.


Мені не треба, щоб хтось читав це все і казав, що все ще буде.

І так буде. Я знаю, бо чому ні?

Немає коментарів:

Дописати коментар