субота, 19 липня 2014 р.

Сміливі завжди мають щастя

Вигадувати ідеальне життя, мріяти про щось перед сном, а потім, вранці, вставати і робити старі занудні речі... Остогидло! Та і навіщо це все? Ви вірите в фатум, в долю, в везіння? Я - ні. Раніше вірила, а зараз не вірю, бо не відчуваю їх дію на собі. Все змінюється тоді, коли я того хочу.
Насправді, ми просто не помічаємо того, що все стається через наші дії, а не тому, що так захотіли вищі сили. Простий приклад: чи не здається Вам, що новий матеріал з вищої математики "залізе" в голову тоді, коли ми його вивчимо, а не сам-собою. Чому тоді ми сподіваємося на долю і везіння в стосунках, наприклад? Ми віримо, що все станеться самостійно, без нашого втручання?

Ні, не так це все. Побачив те, що може принести тобі щастя - тримай. Тримай всім, чим можеш. Тримай скільки є сили. Досягати мети - ніколи не було легко. Тоді...просто потрібно докласти більше зусиль, потрібно хотіти ( мушу сказати, що бажання, мабуть, - найголовніше), треба вміти чекати (адже ніщо не прийде до мене, якщо я просто клацну пальцями), вміти не здаватись при першій невдачі, необхідно оцінювати свої можливості і продумувати все наперед, треба бачити ( уявляти) готовий результат, потрібно бути впевненим, сміливим...
Багато з вас зараз, цілком очевидно, подумали щось на зразок: " сама б спробувала, бо писати всі можуть!". А я поясню. Я пробувала. Я досягала. І тепер щаслива. Не настільки наскільки хотілося б, але, поки що, хай буде так.

Сміливі завжди мають щастя... (с) Іван Багряний
на замітку, любі.
   


19.07.14 р.     1:59am



Немає коментарів:

Дописати коментар