Насправді, ми просто не помічаємо того, що все стається через наші дії, а не тому, що так захотіли вищі сили. Простий приклад: чи не здається Вам, що новий матеріал з вищої математики "залізе" в голову тоді, коли ми його вивчимо, а не сам-собою. Чому тоді ми сподіваємося на долю і везіння в стосунках, наприклад? Ми віримо, що все станеться самостійно, без нашого втручання?
Ні, не так це все. Побачив те, що може принести тобі щастя - тримай. Тримай всім, чим можеш. Тримай скільки є сили. Досягати мети - ніколи не було легко. Тоді...просто потрібно докласти більше зусиль, потрібно хотіти ( мушу сказати, що бажання, мабуть, - найголовніше), треба вміти чекати (адже ніщо не прийде до мене, якщо я просто клацну пальцями), вміти не здаватись при першій невдачі, необхідно оцінювати свої можливості і продумувати все наперед, треба бачити ( уявляти) готовий результат, потрібно бути впевненим, сміливим...
Багато з вас зараз, цілком очевидно, подумали щось на зразок: " сама б спробувала, бо писати всі можуть!". А я поясню. Я пробувала. Я досягала. І тепер щаслива. Не настільки наскільки хотілося б, але, поки що, хай буде так.
Сміливі завжди мають щастя... (с) Іван Багрянийна замітку, любі.
19.07.14 р. 1:59am


Немає коментарів:
Дописати коментар